Liitu tiimiga

Vivita loovuskiirendi on rahvusvaheline laste ja noorte leiutamis- ja innovatsioonilaborite võrgustik, mis tegutseb täna kaheksas riigis Euroopas, Aasias ja USA-s. Vivita peakontor asub Tallinnas, Eestis. Meie eesmärgiks on anda lastele oskused, mõtteviis ja tööriistad leiutamiseks, disainimiseks, loovaks probleemilahenduseks ja ettevõtluseks. Meie juures saavad lapsed välja mõelda ja luua tooteid ja teenuseid ning osaleda kohalikes ja rahvusvahelistes disainiprojektides, mille eesmärgiks on muuta kaasavamaks ja lapsesõbralikumaks lastele ja peredele mõeldud tooteid ja teenuseid ning avalikku ruumi. Usume, et laste kaasamine disaini, arendusse ja uutmisse aitab luua mitmekesisemaid tooteid ja teenuseid ning adresseerida ühiskondlikke kitsaskohti. Vivita leiutamislaborid on mõeldud põhikooliealistele lastele ja tegevustes osalemine on lastele tasuta.

Kogukonnajuht-kommunikatsioonispetsialist

Ootame enda tiimi entusiastlikku kogukonnajuhti-kommunikatsioonispetsialisti, kes vastutab sõbraliku, loova ja koostöise kogukonna kasvatamise ja ülalhoidmise eest ning suudab vaimukalt ja tõhusalt edastada meie sõnumeid nii sise- kui ka väliskommunikatsioonis.

Ootused kandidaadile

Oled positiivne ja motiveeritud, oled osav oma mõtete kirjalikus ning suulises väljendamises nii eesti kui inglise keeles, ning sul pole ka keeruline teiste mõtteid kergesti arusaadavaks kirjutada. Koostad kommunikatsiooniplaane ning järgid neid mängleva kergusega. Sinus on sära ja energiat, mis tõmbab kaasa tegevustesse ka teisi. Sulle meeldib tegeleda laste ja noortega vanuses 9-18 aastat, juhendad neid hea meelega ning õpid avastad koos nendega uusi valdkondi. Sulle meeldivad väljakutsed ning oled lahendustele orienteeritud. Sinu kohta öeldakse initsiatiivikas, hea ajaplaneerija, ja loov uute lahenduste väljatöötaja. Võibolla on sul veel mõni hea tehnika- / loomevaldkonna erioskus, mida heameelega tahaksid lastega jagada.

Ootame sinult

 • Kommunikatsioonialast haridust või sarnast erialast kvalifikatsiooni
 • Vähemalt 2 aastast kogemust kommunikatsioonispetsialistina või sarnasel ametikohal.
 • Väga head kirjalikku ja suulist väljendusoskus eesti ja inglise keeles. Muude keelte oskus on boonuseks!
 • Hea arusaama sotsiaalmeedia platvormidest ja võimet neid tõhusalt kasutada.
 • Põhjalikku arusaamist erinevatest kommunikatsioonivahenditest, sh sotsiaalmeedia, pressiteated, veebisisu ja muu.
 • Võimet planeerida ja ellu viia kommunikatsioonistrateegiaid ning jälgida nende tulemuslikkust.
 • Võimet kiiresti reageerida ja efektiivselt lahendada kommunikatsioonialaseid väljakutseid.
 • Oskust inspireerida, motiveerida ja kaasata kogukonna liikmeid.
 • Hea meeskonnatöö oskust ja võimet koostööks nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil.
 • Analüütilist mõtlemist ja võimet kasutada andmeid otsuste tegemiseks.
 • Loovust ja uuendusmeelsust, et pakkuda uusi ideid ja lähenemisviise kommunikatsioonis ja kogukonna kaasamiseks.
 • Hea suhtlemis-, planeerimis-, ja kuulamisoskust.
 • Valmisolekut töötada ka nädalavahetustel.
 • Kasuks tuleb varasem kogemus lastega töötamisel (õpetamine, juhendamine)

Miks meie juures on tore töötada?

Vivitas on sul võimalus kaasa lüüa uue põlvkonna ettevõtjate, leiutajate ja maailmamuutjate esimestes suurtes projektides. Meil on isejuhtiv tiim, kus saad ise oma tööd korraldada ja uusi asju leiutada ning mõnus vaba õhkkond ja rutiinivaba töö. Meile meeldib eksperimenteerida ja oma eksperimentidest õppida. Meil on avatud ja uuendusmeelne rahvusvaheline kollektiiv, kellega ühiselt ülemaailmset loovuskiirendite võrgustikku üles ehitada. Saad oma töös kasutada kaasaegseid töövahendeid ja keskkondi (audio- ja videotehnika, tahvelarvutid, robootikakomplektid, laserlõikur, 3D-printer, erinevad tööriistad ja materjalid). Saad meie töökoda ja selle masinaparki kasutada ka oma isiklike projektide elluviimiseks.

Töötajatel on võimalus praktiseerida ka mõnes meie mujal maailmas paiknevas stuudios.

Kandideerimine

Tundub nagu ideaalne töökoht sulle?

Aga kandideeri siis! Saada meile oma elulookirjeldus ja/või Linkedini profiili link; ning kui sul on seniste tööde-tegemiste portfoolio, siis viide ka sellele. Kirjuta meile ka, miks just sina oleksid kõige sobilikum inimene meie tiimiga liituma.

Asukoht

Tallinn, Harjumaa, Eesti

Tööaeg

 • Täistööaeg

Keeled

 • Eesti
 • Inglise